ubezpieczenia dla dziecka

JAK DZIAŁAJĄ UBEZPIECZENIA DLA DZIECKA?

Ubezpieczenia dla dziecka to zazwyczaj pakiety jak dla dorosłych, dostosowane do sytuacji, które mogą spotkać najmłodszych. Dotyczy to zarówno chorób, wypadków, pobytu w szpitalu jak i innych zdarzeń losowych dotyczących zdrowia. Specjalne pakiety pozwalają na zaadresowanie tych zdarzeń i zapewnić pełną ochronę, 24/7, w każdym miejscu na świecie.

Częstą pomyłką jest uznawanie ubezpieczenia szkolnego jako coś niepotrzebnego, co działa tylko w szkole. Tymczasem obecne ubezpieczenia szkolne, jak np. Generali posiadają bardzo szeroki zakres, który gwarantuje ochronę nawet podczas wakacji. Dodatkowo, takie ubezpieczenie chroni w razie uprawiania rekreacyjnie sportu przez dziecko. W przypadku np. przejścia na zawodowe uprawianie sportu (w odpowiednim wieku), można wykupić specjalne opcje dodatkowe, chroniące podczas meczu, czy też zawodów.

Dziecko może posiadać również ubezpieczenie zdrowotne, czyli dostęp do specjalistów bez kolejek, w przypadku gdy rodzic ubezpiecza np. całą rodzinę. Ma wtedy również możliwość kontaktu ze specjalistami dedykowanymi właśnie dzieciom i ich zdrowiu. Jeśli planujesz wykupić ubezpieczenie zdrowotne to pamiętaj, że pakietem możesz objąć całą rodzinę.

Kolejną opcją ubezpieczenia dziecka jest oszczędzanie na jego przyszłość. Jednym z najlepszych narzędzi do tego jest ubezpieczenie posagowe, które jednocześnie ubezpiecza rodzica w razie śmierci (co daje realne zabezpieczenie), oraz gwarantuje sumę wypłaty na koniec wyznaczonego okresu ubezpieczenia. Przykładowo, rodzic może zawrzeć polisę przy narodzinach dziecka i ustalić ją na 18 lat trwania. Odkładając niewielkie kwoty miesięcznie gwarantuje środki np. na studia lub pierwszy samochód.

CO MOŻESZ UBEZPIECZYĆ?

Uszczerbek na zdrowiu w razie wypadku

Dodatkowe środki w razie wystąpienia u dziecka uszczerbku na zdrowiu w razie wypadku np. złamana noga, skręcona kostka.

Zachorowanie dziecka

Środki na leczenie dla dziecka w razie wystąpienia jednej z wymienionych w umowie poważnych chorób.

Pobyt w szpitalu dziecka

Dodatkowe środki za każdy dzień pobytu dziecka w szpitalu w wyniku choroby lub wypadku.

Druga opinia medyczna

W razie wystąpienia choroby masz możliwość skonsultować diagnozę i plan leczenia z najlepszymi lekarzami na świecie.

Sport

Ochrona dziecka w przypadku uprawiania sportu, uczestniczenia w zawodach sportowych i profesjonalnych występów.

Oszczędzanie na przyszłość

Możliwość odkładania niewielkich kwot co miesiąc, żeby zagwarantować dziecku odpowiedni start w dorosłość.

JAK POZNAĆ OFERTĘ?

Dla Twojej wygody udostępniłem kilka metod kontaktu, które pozwolą nam porozmawiać i poznać Twoje potrzeby, a następnie stworzyć najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

1.

KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY

+48 730 298 777

sebastian.radek@mbmi.pl

2.

KALKULATOR

Ubezpieczenie NNW możesz wykupić na stronie bezpieczny.pl, z dodatkowym 10% rabatem ode mnie. Jeśli potrzebujesz kompleksowej polisy, użyj formularza.

3.

W BIURZE

Zapraszam do mojego biura na dobrą kawę i rozmowę o Twoich potrzebach.

Sebastian Radek Ubezpieczenia

ul. Plac Sienkiewicza 6, 42-700 Lubliniec

Scroll to Top