UBEZPIECZENIA SPORTOWE

Sport i ubezpieczenia to moja pasja oraz styl życia. Od najmłodszych lat marzyłem o tym, aby zostać zawodowym piłkarzem. Niestety nie udało mi się wejść na najwyższy zawodowy poziom, lecz lata spędzone w wielu klubach, na różnym poziomie rozgrywkowym pozwoliły mi poznać od podszewki świat sportu zawodowego jak i amatorskiego. 

W oparciu o te doświadczenia wiem, że zawodnik w przypadku kontuzji najczęściej może liczyć jedynie na siebie. Ciężkie kontuzje i brak środków na leczenie oraz rehabilitację pokrzyżowały już niejedną świetnie zapowiadającą się karierę. Postawiłem sobie za cel uświadomienie sportowców z wielu dyscyplin sportowych, że dobre ubezpieczenie jest wręcz koniecznością i nieodłącznym elementem uprawiania sportu. 

Dzięki współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz dostępem do wielu specjalistycznych produktów, które znajdują się w ich ofercie przygotowałem dedykowane rozwiązania, które zapewnią komfort oraz bezpieczeństwo w związku z uprawianiem wybranej dyscypliny sportu.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza zdobyta przy obsłudze ubezpieczeń klubów sportowych, sportowców na poziomie zawodowym oraz amatorskim.

Aktywny uczeń

Ubezpieczenia dla uczniów, którzy rozpoczynają przygodę ze sportem w szkole.

Sportowcy

Ubezpieczenia na życie i zdrowie sportowców, którzy uprawiają swoją dyscyplinę zawodowo lub rekreacyjnie.

Trenerzy i instruktorzy

Ubezpieczenia dla trenerów i instruktorów, chroniące zarówno ich życie jak i pracę.

Kluby sportowe

Ubezpieczenia dla całych klubów sportowych, obejmujących majątek klubu, zawodników i personel.

Imprezy sportowe

Ubezpieczenia na czas trwania imprez sportowych w celu ochrony majątku podczas imprezy oraz roszczeń.

Podróże

Ubezpieczenia dla zawodników indywidualnych lub całych klubów na czas podróży na zawody.

Scroll to Top