pakiety medyczne dla firm

JAK DZIAŁAJĄ PAKIETY MEDYCZNE DLA FIRM?

Ubezpieczenia zdrowotne dla firm działają na podobnej zasadzie, jak indywidualne ubezpieczenia zdrowotne. W zależności od ilości pracowników, pakiety mogą być bardziej rozbudowane i oferować np. kilka różnych wariantów do wyboru w firmie.

Ubezpieczenie zdrowotne jest jednym z bardzo ważnych benefitów, który zwiększa konkurencyjność Twojej firmy, a także pozwala na optymalizację podatkową. Od tego, jaki % składki pokrywasz, zależy czy taki wydatek możesz ująć w kosztach, czy można to traktować jako część wynagrodzenia itp.

Ubezpieczenia zdrowotne pozwalają Tobie oraz Twoim pracownikom na dostęp do placówek medycznych oraz specjalistów bez kolejek. Jesli posiadasz rozbudowany pakiet, może on obejmować niektóre zabiegi, a nawet np. prowadzenie ciąży.

CO MOŻESZ UBEZPIECZYĆ?

Dostęp do specjalistów

Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu zyskujesz dostęp do dziesiątek specjalistów w setkach placówek medycznych, a co za tym idzie - zwiększasz konkurencyjność swojej firmy.

Wybrane zabiegi

Pakiety mogą posiadać listę zabiegów, od prostych badań laboratoryjnych po jednorazowe zabiegi ortodontyczne czy np. rezonans.

Dodatkowe usługi

Pakiet może być rozbudowany o dodatkowe opcje, które np. skupiają się na matkach lub potrzebie pomocy psychologicznej.

JAK POZNAĆ OFERTĘ?

Dla Twojej wygody udostępniłem kilka metod kontaktu, które pozwolą nam porozmawiać i poznać Twoje potrzeby, a następnie stworzyć najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

1.

KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY

+48 730 298 777

sebastian.radek@mbmi.pl

2.

FORMULARZ

Ubezpieczenie firmowe wymaga głębokiej analizy biznesu, dlatego skontaktuj się ze mną przez formularz i umów rozmowę lub spotkanie. 

3.

W BIURZE

Zapraszam do mojego biura na dobrą kawę i rozmowę o Twoich potrzebach.

Sebastian Radek Ubezpieczenia

ul. Plac Sienkiewicza 6, 42-700 Lubliniec

Scroll to Top