Klienci indywidualni

OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ubezpieczenie samochodu
Chcesz jak najtaniej ubezpieczyć samochód? Wystarczy Ci samo OC? Możesz je wykupić również tutaj, ale zwróć uwagę na zakres dodatkowy. Wystarczy chwila nieuwagi, drobna stłuczka i cena OC na przyszły rok może być dwukrotnie wyższa, więc może jednak warto za kilkanaście złotych wykupić ochronę zniżki? Wyjeżdżasz w delegację, a Twój samochód odmawia posłuszeństwa… zdarza się. Assistance to również zaledwie kilkanaście złotych, a w takiej sytuacji okazuje się niezbędny!

Ubezpieczenie domu i mieszkania
Zabezpieczamy wszystko, co związane z domem i jego mieszkańcami. Począwszy od tego, co najważniejsze: ścian i konstrukcji budynku lub mieszkania, poprzez elementy jego wyposażenia, przechowywane w nim mienie ruchome, sprzęty, kolekcje i inne cenne dla Ciebie przedmioty. Ochrona obejmuje także całą Twoją rodzinę, dzieci, a nawet psy i koty, które mogą nieumyślnie wyrządzić szkody sąsiadom. Opuszczając – na chwilę bądź na dłużej – swój dom, nie musisz martwić się o nic.

Ubezpieczenie na życie
Zaledwie co 4 Polak posiada ubezpieczenie na życie. Świadomość w obszarze zabezpieczania przyszłości własnej i rodziny pozostawia jeszcze dużo do życzenia. Czasem warto zastanowić się nad tym co w jakiej sytuacji znajdzie się rodzina, gdy nas zabraknie. Skąd wezmę pieniądze na koszty leczenia, badania czy rehabilitację, gdy dojdzie do wypadku. Zanim podejmiesz decyzję, że chcesz się ubezpieczyć to odpowiedz sobie na zadane wyżej pytania, a następnie dostosuj zakres polisy do swoich potrzeb.

Ubezpieczenie zdrowotne
Według badań 74% Polaków jest niezadowolonych z funkcjonowania NFZ. Wynika to głównie z okresu oczekiwania na wizytę bądź badanie, a jak dobrze wiemy, w momencie wystąpienia choroby lub urazu czas działania jest najistotniejszy. Prywatne leczenie wiąże się ze sporymi kosztami. A gdyby wykupić ubezpieczenie zdrowotne, które zapewnia dostęp do wszystkich lekarzy oraz badań w najlepszych placówkach medycznych od ręki?

Ubezpieczenie dziecka

Każdy rodzic chce, aby dziecko było zdrowe, nie chorowało, nie odnosiło urazów. Każdy rodzic też wie, że dziecko to wulkan energii, na które czeka wiele niebezpieczeństw. Niestety, gdy przychodzi czas ubezpieczenia dziecka to zazwyczaj ubezpiecza się je w szkole, gdzie zakres jest bardzo ubogi. W momencie wystąpienia choroby lub doznania urazu chcemy, aby dzieci były leczone u najlepszych, co oczywiście wiąże się z kosztami. Warto, więc zapoznać się szczegółowo z zakresem ubezpieczenia, by ubezpieczenie pokryło niezbędne koszty wizyt lekarskich, badań lub zabiegów operacyjnych.

Aby zapoznać się z warunkami oraz kupić polisę należy wejść na stronę -> www.sebastianradek.pl

Ubezpieczenie podróżne
Podstawą każdej podróży MUSI być dobre ubezpieczenie. Wyjazd służbowy lub na wakacje bez ubezpieczenia może skończyć się finansową katastrofą, która może spowodować długoletnie konsekwencje. Główną zaletą tego ubezpieczenia jest pokrycie kosztów leczenia za granicą związanych z korzystaniem z opieki medycznej w wyniku choroby lub wypadku. Ubezpieczenie podróżne zapewni Ci ochronę przed skutkami NNW, utraty bagażu, odpowiedzialności cywilnej czy sprzętu sportowego.

Jak pracuję?

Jestem profesjonalistą, którego cechuje rzetelność, uczciwość, szacunek oraz innowacyjne podejście.
Jako cel stawiam sobie zapewnienie jak najwyższej jakości usług moim klientom.

1.

Skontaktuj
się ze mną!

+48 730 298 777
sebastian.radek@mbmi.pl

2.

Analiza Potrzeb
Klienta

Dzięki specjalizacji i doświadczeniu w poszczególnych branżach, każdy proces obsługi klienta rozpoczynam od analizy potrzeb i weryfikacji posiadanych produktów.

3.

Doradztwo

Przygotowanie spersonalizowanej oferty na podstawie informacji otrzymanych z analizy.

4.

Nawiązanie
współpracy

Zawarcie umowy z szczegółowym wyjaśnieniem zakresu oferty oraz bieżąca współpraca przy wszystkich Twoich polisach.

PARTNERZY

 

KONTAKT

 

Sebastian Radek

  +48 730 298 777      sebastian.radek@mbmi.pl

MBMI Group SP. Z O.O. SP. K.
ul. Plac Sienkiewicza 6, 42-700 Lubliniec
NIP: 575 189 54 31
Regon: 380202746